Майстер-клас "Терапія сексуальної ідентичності: допомога людям у конфліктах між одностатевим потягом, привабливістю та традиційними цінностями»

23 травня 2020 р. викладачі і студенти кафедри практичної психології взяли участь у майстер-класі доктора клінічної психології Маркa Ярхауза (США) "Терапія сексуальної ідентичності: допомога людям у конфліктах між одностатевим потягом, привабливістю та традиційними цінностями».

23 05 2020 1

Учасники майстер-класу мали можливість послухати глибоко наукову інформацію про кінцеві цілі процесу ідентичності людей з одностатевим потягом; поведінкове вираження їх сексуальної орієнтації; їх громадські та приватні соціальні ролі; їх гендерні ролі; стать та гендер їхнього партнера; і форми їхніх стосунків.

23 05 2020 2

Унікальним результом досліджень і практичної роботи лектора стає досягнення конгруентності клієнта шляхом вирівнювання його переконань, цінностей і поведінки, завдяки чому клієнт набуває більшої гармонійності та автентичності.

23 05 2020 3

Вдячні професору Марку Ярхаузу за те, що він щедро поділився техніками практичної роботи в зазначеній галузі!