Воркшоп на тему «Непереносимість невизначеності: шляхи подолання»

В умовах карантину кафедра практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка продовжує цикл вебінарів з гостями та друзями нашої спільноти. 22 травня 2020 р. пройшов цікавий воркшоп на тему «Непереносимість невизначеності: шляхи подолання» ведучою якого була Ольга Сергієнко (лікар-психотерапевт, акредитований КПТ терапевт, акредитований супервізор-викладач УІКПТ (Український інститут когнітивно-поведінкової терапії керівник київської філії  Центру здоров'я та розвитку "Коло сім'ї").

22 05 2020 1

Тема виявилась актуальною та корисною для всіх учасників заходу. Підіймались такі питання, як:

-                 інтегративна модель походження тривоги;

-                 функції тривоги та страху;

-                 що відрізняє корисні від некорисних «переживань»;

-                 непереносимість невизначеності;

-                 походження схеми на очікування катастрофи;

-                 формула тривоги.

22 05 2020 2

Сподіваємось, що цей захід був не останній і ми продовжимо низку воркшопів, які сприятимуть розширенню «карти терапевтичного світу» наших студентів та для подальшого інтегрування цих знань в практичну діяльність.

22 05 2020 3

Вдячні ведучій О. Сергієнко за інформаційно насичену доповідь та приклади з особистої практики, які яскраво доповнили розуміння практичної роботи КПТ терапевта!

22 05 2020 4