Ми вчимося дистанційно!

Університет - живий організм, який функціонує за будь-яких обставин!
     Чим же займаються викладачі кафедри практичної психології та студенти спеціальностей "Практична психологія" та "Консультаційна психологія" в умовах карантину? Пройшло три тижні дистанційного навчання, і вже можна підбити перші підсумки.
KPP 04 04 2020

За цей час викладачами  проведено 128 занять з розроблених електронних навчальних курсів. Лекції також проводяться з використанням платформ  Zoom, Hangouts та Вайбер.
      Не забуто і про науку: викладачі пишуть статті,  грантові заявки на отримання наукових стипендії, беруть участь в наукових вебінарах. Великої уваги  приділяється роботі Психологічної служби Університету. Розроблено рекомендації щодо психологічної підтримки населення під час карантину.
Не виходячи з дому, наші студенти ознайомлюються з лекціями, виконують семінарські та практичні завдання, проводять наукові дослідження в рамках курсових і магістерських робіт, долучаються до гурткової роботи, складають заліки та готуються до іспитів.
    Отже, попри всі обставини, освітній процес на кафедрі та в Інституті триває!