Майстер-клас «Як пережити сесію»

Сесія вже не за горами… Тому старший викладач кафедри практичної психології Вавілова Альона Сергіївна разом з практичними психологами I курсу провела майстер-клас «Як пережити сесію». Тема є актуальною у зв’язку з наближенням заліків та екзаменів і невідомого досвіду для першокурсників. У ході майстер-класу студенти проговорили актуальні проблеми в навчанні, страхи у зв’язку з наближенням сесії та навчилися правильно визначати і планувати цілі за допомогою методик НЛП.

mayster klas KPP 4   mayster klas KPP 5   mayster klas KPP 2

Вавілова Альона Сергіївна також провела майстер-клас з використання асоціативних метафоричних карт для пошуку внутрішніх ресурсів у стресових ситуаціях. Студенти активно включилися в роботу і змогли спробувати себе в ролі як психологів, так і клієнтів.