12 листопада 2019 року доценти кафедри практичної психології Клібайс Т.В. та Старинська Н.В. провели круглий стіл "Профілактика віктимної поведінки", на якому були розглянуті психологічні особливості віктимної особистості; проаналізовані поведінкові помилки, здійснюючі які людина потрапляє в ситуації, пов'язані з небезпекою для її життя і здоров'я; заходи щодо зниження віктимності стосовно різних видів злочинності та об'єктів злочинних посягань.