Участь у заході (День Міжнародної мобільності ЕРАЗМУС+ для організацій )

В рамках Міжнародного тижня Еразмус + в Україні старший викладач кафедри практичної психології Вавілова Альона Сергіївна відвідала День Міжнародної мобільності ЕРАЗМУС+ для організацій (успішний проект та його реалізація).

Uchast u zakhodi 05 11 19 1

На заході представники закладів вищої освіти України ділилися власним досвідом академічної мобільності з університетами Європи. Альона Сергіївна ознайомилась з можливостями інтернаціональної співпраці щодо академічної мобільності студентів і викладачів, а також з проблемами та критичними питаннями, які виникають на шляху такої співпраці.

Учасники заходу представили досвід міжнародної мобільності між українськими університетами та університетами-членами програми Еразмус+, розповіли про стан реалізації міжнародної співпраці, рекомендації для її ефективного впровадження та бачення на майбутнє.