Майстер-клас «Як подолати нерішучість та сором’язливість у міжособистісному спілкуванні»

28 жовтня 2019 року в День кафедри практичної психології відбувся майстер-клас Крістіни Літвінової, лікаря-психолога, акредитованого КПТ-терапевта, консультанта схема-терапії, фахівця Київської філії центру розвитку та здоров’я «Коло сім’ї».

mayster-klas 4 28 10 19 1

Протягом майстер-класу Крістіна Літвінова ознайомила студентів та гостей кафедри з проблемою соціальної тривоги, окреслила основні принципи корекції та лікування методом когнітивно-поведінкової терапії, провела невелику психоедукацію про соціальну тривогу.

mayster-klas 4 28 10 19 2

mayster-klas 4 28 10 19 3

Теоретичний матеріал вдало перемежовувався з різноманітними вправами: «Відчуй на собі соціальну тривогу», «Подолання негативного фільтру», «Ефект фокусу уваги», «Ієрархія моїх страхів», експеримент «Неочікувана промова».

З тренінгу соціальних навичок учасники вчилися активно слухати, робити та приймати компліменти, висловлювати прохання та асертивно відмовляти.