Майстер-клас «Психологія злочинної діяльності»

28 жовтня 2019 року в День кафедри практичної психології відбувся майстер-клас «Психологія злочинної діяльності», Анни Козлової, психолога-спеціаліста в сфері розслідування злочинів проти дітей.

mayster-klas 2 28 10 19 1

Дуже цікавим та корисним видався майстер-клас для студентів та гостей кафедри, адже протягом цього заходу учасники були активно залучені до обговорення важливих питань сьогодення, що пов’язанні зі злочинами різного ступеню важкості.

mayster-klas 2 28 10 19 2

mayster-klas 2 28 10 19 3

Піднімалися актуальні питання як протистояти злочинному впливу. Анна Козлова розповіла про декілька схем вербування людей в злочинні діяння, важливість припинення будь якого насильства щодо дітей, підлітків, молоді.

Учасники майстер-класу разом із спікером розкрили та проаналізували особливості злочинної поведінки різних статево-вікових категорій.

mayster-klas 2 28 10 19 5

mayster-klas 2 28 10 19 4