Майстер-клас «Робота з фобіями та нічними кошмарами»

28 жовтня 2019 року в День кафедри практичної психології відбувся майстер-клас Олени Середи, арт-терапевта, дитячого психолога центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Місто щасливих дітей"

mayster-klas 1 28 10 19 6

Протягом майстер-класу учасники мали змогу ознайомитися з основними принципами арт-терапевтичної роботи при роботі з різними фобіями та нічними кошмарами. Учасники виконували різноманітні вправи, які допомагають швидко переключитися та стабілізувати власний емоційний стан.

mayster-klas 1 28 10 19 4

mayster-klas 1 28 10 19 1

mayster-klas 1 28 10 19 5

Олена Середа розповіла цікаву легенду про ловця снів та історію виникнення та особливості використання даного оберегу. Найбільш захоплюючою та творчою для учасників майстер-класу було виготовлення власного ловця снів.

mayster-klas 1 28 10 19 2   mayster-klas 1 28 10 19 3

Студенти та гості кафедри активно долучилися до підбору матеріалів: стрічок, намистинок, пір’я. На майстер-класі панувала дружня та креативна атмосфера, а наприкінці – учасники з гордістю демонстрували власноруч створений оберіг та з цікавістю роздивлялися інші.