Відвідування вистави

1о жовтня cтуденти групи ППб-1-18-4.0д разом з куратором, викладачем кафедри практичної психології Миколенко Н.В. відвідали виставу "Коли ластівки повернуться додому", що відбулася на сцені Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва за ініціативою ВГО "Арт-терапевтична асоціація" у співпраці з Фундацією прав людини і Театральною студією "КУПЕ №5".

vystava 10 10 19 1   vystava 10 10 19 2

Вистава побудована на історіях реальних жінок, які стали вимушеними переселенками у своїй країні. Студенти мали можливість послухати розповіді про переїзд внутрішньо переміщених жінок, з окупованих територій та початок нового життя, про їх почуття, про підтримку та допомогу з боку одних та вороже ставлення з боку інших оточуючих, спробувати зрозуміти їх світовідчуття, проблеми, їх страхи, мрії та сподівання.

vystava 10 10 19 3   vystava 10 10 19 4

Вистава дала поштовх подальшому обговоренню теми психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам вже в стінах Університету.

vystava 10 10 19 5