Профорієнтаційний захід (08.10.2019)

8 жовтня 2019 року старший викладач кафедри практичної психології Вавілова Альона Сергіївна провела профорієнтаційний захід для учнів 11-х класів Софіївсько-Борщагівського НВК.

prof zakhid 08 10 19 1   prof zakhid 08 10 19 2

Метою заходу було ознайомлення учнів з професією психолога, інформування щодо сфер практики, де може реалізувати себе практичний психолог. Альона Сергіївна розповіла про особливості роботи практичного психолога, затребуваність цієї професії на ринку праці, поділилась власним досвідом роботи у цій сфері.

Під час спілкування з нашим викладачем учні цікавились дисциплінами, які викладаються практичним психологам, задавали питання про студентське життя та можливості працевлаштування по завершенню навчання.

Учні проявляли активність та інтерес, проявляли значну обізнаність щодо діяльності психолога.