Майстер-клас на тему «Розвиток відданості персоналу до організації»

28 вересня  2019 року в телецентрі «Олівець» пройшов майстер-клас на тему «Розвиток відданості персоналу до організації» (на прикладі телерадіокомпанії UA: Суспільне мовлення) в межах соціального проекту «З Києвом і для Києва».

MK Hrubi 28 09 19 1

Майстер-клас проводила Губар Ганна Сергіївна, студентка шостого року навчання спеціальності «Практична психологія» під керівництвом доцента кафедри практичної психології Грубі Тамари Валеріївни.

MK Hrubi 28 09 19 7

В майстер-класі взяло участь 12 працівників з  різних департаментів: управління людськими ресурсами, бухгалтерського обліку та організаційної роботи. Протягом майстер-класу використовувалися різні групові форми роботи (мозкові штурми, криголами, ділові ігри), націлені на згуртування учасників та підвищення рівня відданості до організації.