Профорієнтаційне заняття (13.09.2019)

13 вересня 2019 року студент 6 курсу спеціальності «Практична психологія» Компанієць Микита Віталійович разом із викладачем кафедри практичної психології Краєвою О.А. провели у спеціалізованій школі №80 Печерського району м. Києва профорієнтаційне заняття.

prof zahid 13 09 19 1

Під час профорієнтаційного заняття учні 11 класу мали змогу дізнатися про специфіку навчання в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка та особливості професії «практичний психолог», зокрема про перспективи роботи практичного психолога в дошкільних закладах, школах, ЗВО, а також у сфері бізнесу, HR, коучінгу тощо.

prof zahid 13 09 19 3   prof zahid 13 09 19 2

Окрім цього, здобувачі освіти мали змогу: ознайомитися із трьома складовими вибору професії «хочу, можу, треба», із факторами впливу на вибір спеціалізації, із помилками при виборі професії; пройти тестування на виявлення схильностей до певного класу професій, на визначення професійного типу особистості; скласти карту інтересів за Є.О. Клімовим, визначитися в межах власної професійної матриці.

Майбутні абітурієнти мали змогу отримати інформацію щодо перспектив кар’єрного зростання в межах двох спеціальностей «практична психологія» та «консультаційна психологія», що може значно допомогти їм успішно реалізувати себе в практичній діяльності.