Зустріч Інтервізійної групи (11.06.2019)

11 червня на базі Дослідно-консультаційного центру практичної психології Інституту людини відбулася завершальна в цьому навчальному році зустріч Інтервізійної групи для практикуючих психологів. У роботі взяли участь психологи та психотерапевти, викладач кафедри практичної психології Миколенко Н.В.

interviziyna hrupa 11 06 19 1

На групі в режимі інтервізійно-супервізійного обговорення було розглянуто два випадки професійної роботи, обидва з дорослими клієнтами. Також обговорення торкнулося типології клієнтів та провідних для кожного типу механізмів психологічного захисту. Ще однією актуальною для присутніх темою стала робота психолога-початківця на основі класичних схем з подальшим виробленням у міру набуття нових знань та досвіду індивідуального стилю роботи.

interviziyna hrupa 11 06 19 2

Підбиваючи підсумки роботи групи за рік, учасники висловили задоволення отриманим цікавим професійним досвідом, можливістю отримувати допомогу у роботі та професійно зростати у групі, подяку одне одному, організаторам та ведучим.

interviziyna hrupa 11 06 19 3