Інтерактивне заняття для шкільних психологів

Нещодавно відбулось офіційне закриття соціального проекту «З Києвом і для Києва», але робота студентів і викладачів кафедри практичної психології для громади Києва триває!

interaktyvne zanyattya 06 06 19 1

Тому, сьогодні старший викладач Олена Олександрівна Литвиненко провела інтерактивне заняття для практичних психологів шкіл Дарницького району.

Тематика заняття, пов’язана з проблемою емоційного вигорання виявилась особливо актуальною наприкінці навчального року, коли всі освітяни почуваються виснаженими та знесиленими. Тож учасники мали можливість актуалізувати свої знання з даної проблеми та практично попрацювати з власними емоціями і переживаннями.

interaktyvne zanyattya 06 06 19 3   interaktyvne zanyattya 06 06 19 4

Сподіваємось, що отримані навички стануть корисними для шкільних психологів і вони впроваджуватимуть їх у свою роботу з педагогами!

interaktyvne zanyattya 06 06 19 2   interaktyvne zanyattya 06 06 19 6