Творча майстерня "Краплина здоров'я"

29 травня в рамках проекту "З Києвом і для Києва" студенти I курсу групи ППб-1-18-4.0д з куратором, викладачем кафедри практичної психології Миколенко Н.В. спільно з президентом МБФ  "Сильні духом", психотерапевтом Рівою Кофман провели для дітей у київській лікарні творчу майстерню "Краплина здоров'я".

tvorcha maysternya 29 05 19 1

Разом з дітьми ліпили з різнокольорового солоного тіста та прикрашали "краплини", писали на них побажання здоров'я. Дітям, які не змогли ліпити самі, подарували готові, зроблені спеціально для кожного з них, з написаними їхніми іменами, зі стрічечками, щоб можна було повісити над ліжком.

tvorcha maysternya 29 05 19 2  tvorcha maysternya 29 05 19 3

Краплинки вийшли позитивними, радісними. Дітям сподобалося їх робити, а студентам-першокурсникам сподобалося приносити позитивні емоції тим, хто дуже цього потребує.

tvorcha maysternya 29 05 19 4   tvorcha maysternya 29 05 19 5