Семінар-дискусія "Сутність та роль Європейського союзу в сучасному світі"

22 травня відбулася дискусія зі студентами II курсу на якій обговорювалася роль та значення Європейського союзу в сучасному світі. Студенти представли свою точку зору, розширили свої знання щодо мети та цілей створення Європейського союзу.

seminar 22 05 19 1

Цікаво було дізналися про умови створення Європейського союзу, мету та його функції. Яку роль відіграє Україна в цьому процесі та які отримує привілеї від вступу до ЄС.

seminar 22 05 19 3   seminar 22 05 19 4   seminar 22 05 19 2

На семінарі студенти дізналися, що до складу Європейського союзу входять 27 країн, що вирішили поступово об'єднати свої провідні технології, ресурси та разом творити своє майбутнє. Дізналися, що діяльність ЄС заснована на чотирьох договорах. Одним із головних завдань, які сьогодні постають перед Європейським союзом є збереження миру, забезпечення безпеки та добробуту. Студенти мали можливість поглибити свої знання, обмінялися думками. Відбулася дискусія з приводу ролі України та висловили свою власну точку зору стосовно цього питання.

seminar 22 05 19 5   seminar 22 05 19 6