Участь у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою

25 квітня 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбувся ІІ (заключний) етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю. Секція "Соціологія, менеджмент і психологія".

За результатами Підсумкової науково-практичної конференції перемогу – диплом І ступеня здобула Стрельченко Анастасія Владиславівна, студентка групи ППм-1-18-1.4.д, V курсу спеціальності «Практична психологія» Інституту людини.

konkurs 25 04 19 2

Вітаємо переможницю та її наукового керівника – Грубі Тамару Валеріївну, кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології Інституту людини.