Cемінар на тему "Психологічні аспекти засвоєння іноземної мови"

11 квітня для студентів I курсу групи ППб-1-18-4.0д куратором, викладачем кафедри практичної психології Миколенко Н.В. був проведений семінар на тему "Психологічні аспекти засвоєння іноземної мови".

seminar 11 04 19 1   seminar 11 04 19 2

Під час заняття студенти дізналися про шляхи, типи та фізіологічні основи володіння іноземною мовою, види білінгвізму та поняття мовної ідентичності, основні групи здібностей до засвоєння іноземної мови, способи їх діагностики та розвитку. Згадали легкі та веселі ейдетичні способи засвоєння іноземної лексики, розглянули застосування методу фонетичних асоціацій на матеріалі англійських, німецьких, іспанських, французьких, чеських слів. А наприкінці заняття учасники попрактикувалися у роботі з власними мовними бар’єрами у психотерапевтичному методі психокаталізу.

seminar 11 04 19 3   seminar 11 04 19 4