Якою мовою говорять наші сновидіння?

9 квітня 2019 року студенти II курсу, групи ППб-2-17-4.0з разом з куратором Оленою Олександрівною Литвиненко відвідали Інститут соціальної та політичної психології, де прослухали чудову лекцію «Мова сновидінь».

lektsiya 09 04 19 1

Лекторка - кандидат психологічних наук Катерина Мирончак (Kateryna Myronchak) - фахово і дуже натхненно розповіла слухачам загальні відомості про сновидіння, детально охарактеризувала їх задачі та функції, а також поговорила про способи роботи з ними в межах психологічного консультування. Протягом всієї лекції в аудиторії панувала дружня, невимушена атмосфера і кожен слухач переживав щире прагнення до пізнання та самоаналізу.

Після закінчення лекції, студенти запросили пані Катерину до нашого Інституту з лекціями та майстер-класами. Тому наша спільна робота над сновидіннями обов'язково матиме своє продовження!

lektsiya 09 04 19 2