Участь у психологічному фестивалі "Паросток"

4-7 квітня 2019 року у межах психологічного фестивалю «Паросток», викладачами кафедри практичної психології Клібайс Т.В., Грубі Т.В., Миколенко Н.В. було проведено такі майстер-класи: «Образні методи терапії психосоматичних захворювань», «Психологія перфекціонізму особистості», «Розділяй та будь щасливим". Робота зі змішаними ролями в емоційному моделюванні». Учасники майстер-класів, практичні психологи та студенти приймали активну участь в дискусіях і вправах, отримали нову інформацію та навички роботи з різними групами клієнтів.

festyval 07 04 19 1

Кафедра практичної психології в цьому році стала співорганізатором Фестивалю «Паросток» та представила не тільки науковий потенціал співробітників, а й особливості спеціалізації «Консультативна психологія» та «Практична психологія», яку можуть отримати майбутні студенти. Всі учасники фестивалю отримали інформаційні матеріали щодо навчання в Інституті людини.