Тренінгове заняття для вчителів м. Києва

В той час, коли школярі відпочивають на весняних канікулах у вчителів з’являється час для саморозвитку та турботи про власне психоемоціне благополуччя. Тому саме зараз старший викладач кафедри практичної психології Олена Олександрівна Литвиненко в межах реалізації проекту «З Києвом і для Києва» провела треннінгове заняття «Життя в гармонії з собою» для вчителів Голосіївського району міста Києва. В ході заняття вчителі мали можливість замислитись над своїми почуттями та переживаннями, проаналізувати власні домінуючі емоції, а також дізнались про деякі способи емоційного контролю та саморегуляції. Сподіваємось, отриманий досвід буде корисним для педагогів та дозволить їм ще більш продуктивно виконувати свою складну, але таку важливу роботу!

treninh dlya vchyteliv 2019 1   treninh dlya vchyteliv 2019 2

treninh dlya vchyteliv 2019 3   treninh dlya vchyteliv 2019 4