В той час, коли школярі відпочивають на весняних канікулах у вчителів з’являється час для саморозвитку та турботи про власне психоемоціне благополуччя. Тому саме зараз старший викладач кафедри практичної психології Олена Олександрівна Литвиненко в межах реалізації проекту «З Києвом і для Києва» провела треннінгове заняття «Життя в гармонії з собою» для вчителів Голосіївського району міста Києва. В ході заняття вчителі мали можливість замислитись над своїми почуттями та переживаннями, проаналізувати власні домінуючі емоції, а також дізнались про деякі способи емоційного контролю та саморегуляції. Сподіваємось, отриманий досвід буде корисним для педагогів та дозволить їм ще більш продуктивно виконувати свою складну, але таку важливу роботу!
![treninh dlya vchyteliv 2019 1](/images/2018-2019/KPP/treninh_dlya_vchyteliv_2019_1.jpg)
![treninh dlya vchyteliv 2019 2](/images/2018-2019/KPP/treninh_dlya_vchyteliv_2019_2.jpg)
![treninh dlya vchyteliv 2019 3](/images/2018-2019/KPP/treninh_dlya_vchyteliv_2019_3.jpg)