Зустріч Інтервізійної групи

В березні 2019 року на базі Дослідно-консультаційного центру практичної психології Інституту людини відбулася чергова зустріч Інтервізійної групи для практикуючих психологів. У роботі взяли участь психологи та психотерапевти, викладач кафедри практичної психології.

zustrich interviziynoyi hrupy 19 03 19 1   zustrich interviziynoyi hrupy 19 03 19 2

Цього разу робота була особливо глибокою та насиченою. В режимі інтервізійно-супервізійного обговорення було розглянуто 3 теми. Першою була тема роботи з клієнтом, який не може порозумітися з дівчиною і стикнувся з психосоматикою. Другою темою було становлення фахівця, як психолога приватної практики. Третя тема обговорення стосувалася можливостей розвитку шкільного психолога у спеціалізаціях, наприклад як тренера для батьків, вчителів, підлітків тощо.

Підбиваючи підсумки роботи групи, учасники висловили задоволення отриманим новим професійним досвідом, подяку організаторам та ведучим.

zustrich interviziynoyi hrupy 19 03 19 3