21 березня в межах проекту з Києвом і для Києва та профорієнтаційних заходів доцентом кафедри практичної психології Клібайс Т.В. було проведено майстер-клас «Навчена безпорадність: методи діагностики та корекції». Захід проводився в РНМЦ Деснянського району для практичних психологів шкіл та дошкільних закладів міста Києва.
Учасники заходу отримали знання про методи та критерії діагностики вивченої безпорадності про основні принципи корекції вивченої безпорадності; особисто прийняли участь у вправах на корекцію навченої безпорадності, отримали діагностичні матеріали.
Психологи виявили зацікавленість тематикою, зазначили актуальність цієї проблеми для сучасної психологічної практики, наводили приклади проблематики, з якою зверталися школярі, в межах навченої безпорадності. Дискусія виявилася цікавою, як для учасників, так і для ведучої майстер-класу.