07 березня 2019 року для студентів I курсу групи ППб-1-18-4.0д куратором, викладачем кафедри практичної психології Миколенко Н.В. був проведений міні-тренінг на тему "Протидія маніпуляціям суспільною свідомістю".
Під час заняття студенти дізналися механізми маніпуляцій свідомістю - у передвиборчих кампаніях, комерційній рекламі, шахрайських операціях та в повсякденних стосунках з оточуючими. У вправах першокурсники потренувалися відслідковувати зміни свого емоційного стану, що можуть бути сигналами того, що відбувається маніпуляція. А наприкінці тренінгу учасники практикувалися у протилежній маніпулюванню поведінці - спілкуванню, заснованому на відкритому самовияві та прийнятті цінності інших.