Зустріч Інтервізійної групи (05.03.2019)

5 березня на базі Дослідно-консультаційного центру практичної психології Інституту людини відбулася чергова зустріч Інтервізійної групи для практикуючих психологів. У роботі взяли участь психологи та психотерапевти, викладач кафедри практичної психології, а також студенти спеціальності "Практична психологія".

zustrich 05 03 19 1

zustrich 05 03 19 2

Цього разу  торкалися теми моральності та етичності роботи психолога та психотерапевта, а також неспівпадіння світоглядних орієнтацій клієнта та психолога; наскільки схожість або відмінність світогляду може бути ресурсом або перепоною в роботі з темою клієнта.

На групі в режимі інтервізійно-супервізійного обговорення було розглянуто три випадки професійної роботи з клієнтами, у тому числі роботу з клієнтом, який знаходиться в межовому стані. Обговорили специфіку психологічної роботи з клієнтом з психічними розладами.

zustrich 05 03 19 3   zustrich 05 03 19 4