Вчитися практичній психології: ПІЗНАЙ СЕБЕ І СВІТ НАВКОЛО!

14 лютого 2019 року о 14:00 викладачі кафедри практичної психології  Н.В. Старинська, О.А. Краєва, Ю.В. Бреус, О.М. Лозова взяли участь в офіційному відкритті Ресурсного центру підтримки студентів з інвалідністю. Центр був створений на базі Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка з метою створення безбар’єрного інтегрованого освітнього середовища для осіб з інвалідністю. Почесним гостям (серед яких була Марина Порошенко) та співробітникам Університету було продемонстровано розвивальні та корекційні можливості нового обладнання Центру. Особливо важливим є те, що Центр виконує освітні функції стосовно не лише  студентів з особливими потребами, а й усіх грінченківців, які навчаються соціономічним професіям, в  тому числі і  практичних психологів.

zahid 14 02 19 1

zahid 14 02 19 2