Зустріч Інтервізійної групи (22.01.2019)

22 січня 2019 року на базі Дослідно-консультаційного центру практичної психології Інституту людини відбулася перша у новому році зустріч Інтервізійної групи для практикуючих психологів. У роботі групи взяли участь 19 осіб: психологи та психотерапевти, викладачі кафедри практичної психології, а також студенти-магістри спеціальності "Практична психологія". Цікаво, що серед учасників були присутні фахівці, що працюють у різних психотерапевтичних напрямках, а саме: позитивна психотерапія, транзактний аналіз, гештальт-терапія, системна  сімейна психотерапія тощо.

zustrich 22 01 19 5

На групі було розглянуто в режимі інтервізійно-супервізійного обговорення три випадки професійної роботи з клієнтами: 2 випадки роботи з дорослими та одна робота з дитиною та її батьками.

zustrich 22 01 19 2

zustrich 22 01 19 7

Підбиваючи підсумки роботи групи, учасники у зворотньому зв’язку  висловили задоволення отриманим цікавим професійним досвідом, подяку одне одному, організаторам та ведучим.