Звітна конференція з практики

Студенти групи ППб-1-14-4.6з повернулись з практики і разом з Литвиненко О.О. провели звітну конференцію, на якій розказали про свої враження, виклики, з якими їм довелося зіткнутися, професійні успіхи та досягнення, а також поділилися один з одним приємними цікавинками, що трапляються в роботі практичного психолога.

konferentsiya 1  konferentsiya 2

Конференція вийшла динамічною, проблемно-орієнтованою та цікавою для всіх її учасників. Адже цього разу базами практики стали найрізноманітніші тренінгові та консультативні центри, НR-агенції та психологічні телефони довіри, бізнес установи, ну і, звичайно ж, заклади освіти. Сподіваємось, набутий досвід та професійні навички стануть у нагоді нашим студентам, котрі вже дуже скоро отримають дипломи бакалаврів психології!

konferentsiya 3   konferentsiya 4