Зустріч Інтервізійної групи

20 листопада 2018 року на базі Дослідно-консультаційного центру практичної психології Інституту людини відбулася вже 4-та зустріч Інтервізійної групи для практикуючих психологів. У роботі групи взяли участь психологи та психотерапевти, викладачі кафедри практичної психології, а також студенти спеціальності "Практична психологія" 2-го та 4-го курсів.

zustrich 20 11 18 1

zustrich 20 11 18 2

Обговорювали наступні теми: феномен відомих психологів-популяризаторів, ефективність  різних напрямків психологічної допомоги, робота з клієнтами з тими чи іншими особистісними особливостями, межі у спілкуванні між психологом та клієнтом. Працювали над індивідуальними запитами учасників, і ще  багато дрібніших тем, що стосуються практики надання психологічної допомоги, розглянули у форматі питання-відповідь.

Наприкінці зустрічі учасники висловили задоволення цікавим досвідом спілкування, новою інформацією, отриманими відповідями на поставлені питання.

zustrich 20 11 18 3   zustrich 20 11 18 4