Інтерактивний семінар "Особливості роботи практичного психолога з ЛГБТ-спільнотою"

12 листопада 2018 року до Дня кафедри практичної психології  Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся інтерактивний семінар “Особливості роботи практичного психолога з ЛГБТ-спільнотою”.

seminar 12 11 18 3

Досвідчений психолог, тренер, старший викладач кафедри психології та особистого розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України, Марина Сергіївна Діденко поділилася зі студентами особливостями консультування ЛГБТ-спільноти.

seminar 12 11 18 2

Протягом семінару розглядалися функції сексуальності; види сексуальної орієнтації; сексуальну поведінку; теорії гомосексуальності; аналізувалася сексуально-гендерна модель особистості; обговорювалися основні принципи консультування ЛГБТ+; розкрито запити, з якими найчастіше звертаються клієнти ЛГБТ+.

Студенти I, II та IV курсів спеціальності «Практична психологія» попрацювали з вправою «Гендерний єдинорог».

seminar 12 11 18 4

Крім того, найактивніші студенти наприкінці семінару отримали методичні матеріали для шкільних психологів і психологинь «Консультування ЛГБТ-підлітків».

seminar 12 11 18 5