Перше знайомство з арт-терапією

12 листопада 2018 року до Дня кафедри практичної психології  Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченко  відбувся майстер-клас "Арт-терапія як система психологічної допомоги. Перше знайомство".

art terapiya 12 11 18 2

art terapiya 12 11 18 3

Майстер-клас провела Олена Володимирівна Луценко, практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії, практичний психолог спеціалізованої школи №114, методист психологічної служби РНМЦ управління освіти Подільської районної державної адміністрації в місті Києві, арт-терапевт, член правління ВГО "Арт-терапевтична асоціація".

art terapiya 12 11 18 4

Студенти I, II та IV курсів спеціальності «Практична психологія» мали можливість дізнатися про історію розвитку арт-терапії; ознайомилися з основними видами арт-терапії; особливостями застосування різних форм арт-терапії. Крім того, спікером було розкрито переваги арт-терапії в індивідуальній та груповій формах роботи.

Протягом майстер-класу кожен студент власноруч створив власний шедевр, використовуючи такий різновид друкованої графіки, як монотипія.

art terapiya 12 11 18 1

На майстер-класі панувала творча атмосфера та дружнє спілкування. Учасники майстер-класу задавали багато питань та ділилися власними переживаннями.