Візит до Центру у справах сім'ї та жінок "Родинний дім"

Майбутні практичні психологи разом з викладачами кафедри практичної психології  Грубі Т.В. та Литвиненко О.О. відвідали заходи, організовані Центром у справах сім`ї та жінок «Родинний дім». Студенти 4 курсу, які саме опановують юридичну психологію, змогли познайомитись з практичними аспектами взаємодії психологів та юристів, які разом працюють у Центрі, а також дізнатися практичні шляхи формування правосвідомості особистості.

vyyizni zanyattya 1

vyyizni zanyattya 2

А ось першокурсники мали можливість познайомитись зі способами, прийомами та техніками саморегуляції, особливо у ситуаціях сильної емоційної напруги, що має принципове значення для формування їхньої самосвідомості.

vyyizni zanyattya 5

vyyizni zanyattya 3

vyyizni zanyattya 4

Результатом зустрічі стало не лише професійне зростання студентів, але й налагодження контакту між викладачами кафедри практичної психології та представниками Центру «Родинний дім», яке, сподіваємось, розвинеться у плідну постійну співпрацю.