Екскурсія до історико-біографічного Музею Бориса Грінченка

16 жовтня 2018 року студенти-практичні психологи I курсу разом з доцентом кафедри практичної психології Н.В. Старинською та куратором Н.В. Миколенко відвідали історико-біографічний Музей Бориса Грінченка в межах дисципліни «Університетські студії».

muzey 16 10 18 1

Під час екскурсії студенти ознайомились з життєвим та творчим шляхом українського письменника, педагога та літературознавця Б. Грінченка.

muzey 16 10 18 2

Особливо їх зацікавили представлені рідкісні світлини з родинного архіву письменника; фотонатурні листівки, які відображають місця перебування та мешкання родини Грінченків.

muzey 16 10 18 5

Після екскурсії відбулася зустріч студентів з проректором  з науково-методичної та навчальної роботи О.Б. Жильцовим, на якій студенти дізналися історію створення пам’ятника Б. Грінченка та особливості організації навчання в Університеті і т. д. Зустріч проходила в приємній та дружній атмосфері.

muzey 16 10 18 3

muzey 16 10 18 4