Зустріч інтервізійної групи для практикуючих психологів

9 жовтня 2018 року на базі Дослідно-консультаційного центру практичної психології Інситуту людини відбулася зустріч інтервізійної групи для практикуючих психологів. У роботі групи взяли участь психологи та психотерапевти, викладачі кафедри практичної психології, а також студенти спеціальності "Практична психологія" II та IV курсів.

zustrich 09 10 18 1

За словами самих студентів, їх зацікавив, у першу чергу  формат інтервізії як можливість професійного вдосконалення психолога.

Основною темою роботи відповідно до запитів учасників стала робота з негативними почуттями клієнта в стосунках з партнером: можливі напрямки роботи та власні почуття психолога у процесі консультування.

zustrich 09 10 18 2

Наприкінці зустрічі учасники висловили задоволення таким досвідом професійного спілкування, новою інформацією, отриманими відповідями на поставлені питання і новими питаннями-викликами, що виникли під час зустрічі і ще чекають на свої відповіді.

zustrich 09 10 18 3