Майстер-клас «Професійний імідж як запорука успішної професійної діяльності практичного психолога»

17 квітня 2018 року до Всеукраїнського дня психолога в Інституті людини  Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся майстер-клас для студентів-психологів 4 курсу на тему: «Професійний імідж як запорука успішної професійної діяльності практичного психолога». Захід проводила аспірантка кафедри практичної психології Лигомина Тетяна, яка привернула увагу учасників до проблеми професійного іміджу психолога.

mayster klas 17 04 1

Студенти з цікавістю включилися в обговорення особливостей побудови професійного іміджу практичного психолога, розглянули вплив позитивного іміджу на професійну діяльність фахівця та виконали практичні вправи щодо власної професійної позиції.

mayster klas 17 04 6

mayster klas 17 04 9