Участь у майстер-класі «Психологія перфекціонізму викладачів вищої школи»

13 квітня 2018 року студенти Інституту людини відвідали майстер-клас «Психологія перфекціонізму викладачів вищої школи», який проводила доцент кафедри практичної психології  Грубі Т.В.

Захід проводився в межах  XIII Міжнародної науково-практичної конференції з організаційної та економічної психології «Організаційна та економічна психологія в Україні: сучасні проблеми та перспективи розвитку», яка проходила на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

13 04 2

Студенти групи ПСБ-1-15-4.0д ознайомилися з поняттям "перфекціонізм особистості", разом з іншими учасниками визначили основні підходи до даного конструкту, розглянули типологію перфекціонізму та виокремили чинники, які сприяють розвитку перфекціонізму.

13 04 1