Участь у XIII Міжнародній науково-практичній конференції з організаційної та економічної психології

12 квітня 2018 року студенти Інституту людини разом з доцентом кафедри практичної психології  Грубі Т.В. відвідали XIII Міжнародну науково-практичну конференцію з організаційної та економічної психології «Організаційна та економічна психологія в Україні: сучасні проблеми та перспективи розвитку», яка проходила на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

12 04 18 3

Частина студентів четвертого курсу спеціальності «Практична психологія» в рамках дисципліни «Тренінг професійної кар’єри» приймали участь у майстер-класах «Професійний вибір або яка професія – МОЯ?» та «Психометрія в роботі з персоналом організацій: можливості психодіагностичного інструментарію».

Студентам групи ППб-1-14-4.0д було цікаво дізнатися про особливості профорієнтаційної роботи, ознайомитися з новими методиками, які доцільно використовувати в роботі організаційного психолога.

12 04 18 2

12 04 18 1