Науковий захід «Консультування та діагностика для киян»

3 квітня 2018 року викладачами кафедри практичної психології  Н.В. Старинська, Т.В. Клібайс, Н.В. Миколенко за участю студентів-магістрів 5 курсу  спеціальності Психологія (практична психологія) було проведено науковий захід «Консультування та діагностика для киян».

naukovyi zahid 03 04 11

naukovyi zahid 03 04 12

В консультативній роботі поряд з гуманістичним підходом використовувалися асоціативні метафоричні карти «Cope», «Morena» та авторські метафоричні карти «Ксенобіологія» К.Л. Мілютіної, «Жіночі образи» Т.В. Клібайс та метафоричні асоціативні карти розроблені студентами-магістрами. Метафоричні асоціативні карти (МАК) проективний, діагностичний, терапевтичний інструментарій практичних психологів, що дозволяє виявити психологічні явища, які були несвідомо «витіснені» суб’єктом, але потребують детального розгляду, допомагає більш глибинному розумінню складних психологічних феноменів.

Студенти-магістри мали можливість поглибити свої знання та вміння з консультативної роботи.

naukovyi zahid 03 04 14

naukovyi zahid 03 04 13