Інтерактивний профорієнтаційний захід

Студенти третього курсу, напряму підготовки "Практична психологія" разом зі старшим викладачем Оленою Олександрівною Литвиненко завітали до школи І-ІІІ ступенів №36 ім. С. П. Корольова м. Києва, де провели інтерактивний профорієнтаційний захід. Студенти розповіли школярам про особливості вступу та навчання в нашому Університеті, про специфіку своєї майбутньої професійної діяльності, а також про позанавчальну активність грінченківців. Крім того, старшокласникам було запропоновано низку тренінгових вправ, спрямованих на самопізнання та професійне самовизначення. Захід вийшов надзвичайно жвавим та інформативним і врешті-решт студенти домовились зустрітись зі школярами у вересні в стінах нашого Університету.

interaktyvnyy zakhid 1

interaktyvnyy zakhid 2

Нагадаємо, що Інститут людини давно і плідно взаємодіє з 36 школою: шкільна психологічна служба вже багато років поспіль радо приймає наших студентів на практику, а серед сьогоднішніх першокурсників Інституту навчаються дві випускниці школи №36. Сподіваємось, що така продуктивна співпраця й надалі буде міцніти і розвиватися!

interaktyvnyy zakhid 3