Відвідування майстер-класів в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики»

15 грудня 2017 року студенти Інституту людини  разом із доцентом кафедри практичної психології  Грубі Тамарою Валеріївною відвідали майстер-класи, які проводилися під час  Всеукраїнської науково-практичної конференції  «Соціальне становлення особистості в умовах суспільних трансформацій: наукові підходи та сучасні практики».

mayster klas Hrubi 1

Частина студентів третього курсу спеціальності «Практична психологія» в рамках дисципліни «Тренінг професійної кар’єри» відвідали майстер-клас "Командоутворення та розвиток комунікативних умінь засобами настільної сюжетно-рольової гри", де мали можливість ознайомитися з методом сюжетно-рольової гри для встановлення командної взаємодії, яка є важливою складовою розвитку професійної кар'єри.

mayster klas Hrubi 2

Інша частина студентів були учасниками майстер-класу «Знайомство з емоційним моделюванням, або розстановки 2.0  (Школа Емоційного Моделювання)». Студентам було цікаво отримати нову інформацію про розстановки, дізнатися про особливості даної техніки та в майбутньому застосовувати певні елементи з емоційного моделювання у власній професійній діяльності.

mayster klas Hrubi 3