Семінар-практикум "Ресурси студентської молоді університету Бориса Грінченка"

07 грудня 2017 року в рамках Грінченківської декади під керівництвом старшого викладача кафедри практичної психології Гафіатуліної А.В. було проведено практикум для студентів групи ППб-1-17-4.0д "Ресурси студентської молоді університету Бориса Грінченка".

resursy 07 12 1

В межах проведеного заходу учасникам пропонувалось віднайти ресурси студентського періоду життя, а саме: зовнішні ресурси, університетські ресурси, внутрішньоособистісні ресурси. Практикум проходив у форматі командної гри, результатом якої стали цікаві та інформативні колажі щодо ресурсів студентів-грінченківців. В такий спосіб студенти змогли усвідомити власний потенціал, який неодмінно стане у нагоді в подальшому яскравому та незабутньому періоді життя - студентстві.

resursy 07 12 3

resursy 07 12 7