Профорієнтаційний тренінг "Професія твоєї мрії: як правильно ставити цілі, щоб досягати їх"

30 листопада викладач кафедри практичної психології Миколенко Н.В. провела для учнів 9 класу спеціалізованої школи №220 м. Києва профорієнтаційне тренінгове заняття "Професія твоєї мрії: як правильно ставити цілі, щоб досягати їх".

Proforiyentatsiynyy treninh 1

Proforiyentatsiynyy treninh 2

Метою заходу було сприяти професійному самовизначенню старшокласників, інформування їх про можливості навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Учасники тренінгу вчилися  правильно ставити цілі,  дізналися, як розвинути в собі волю, цілеспрямованість, наполегливість та інші вольові якості, намітили шляхи самовдосконалення. Дев’ятикласники намагалися усвідомити, чого хочуть досягти в професійному відношенні, із зацікавленням вивчали інформацію про Університет з роздаткових  матеріалів.

Proforiyentatsiynyy treninh 3

Proforiyentatsiynyy treninh 4

Висловлюємо щиру подяку за співпрацю психологу школи Бондаренко Аллі Олександрівні.

Proforiyentatsiynyy treninh 5