Тренінгове заняття "Згуртованість і толерантність"

24 листопада в рамках проекту "З Києвом і для Києва" викладач кафедри практичної психології Н.В. Миколенко провела тренінгове заняття "Згуртованість і толерантність" з вихованцями комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 15.

zanyattya 24 11 5

В ході бесіди хлопці - учасники дитячої футбольної команди - обговорили, як злагодженість та згуртованість під час гри могли б допомогти їм досягати ще більш високих спортивних результатів. Вони погодилися взяти участь у командній грі "Вежа", в якій тренувалися працювати разом, взаємодіяти згуртовано, поважати думку один одного. Після завершення гри, аналізуючи її хід і результати, діти ділилися власними спостереженнями та висловлювали думки з приводу того, що заважало і що допомагало їм досягти спільного результату, а також що заважає, а що допомагає їм досягти спільної мети під час гри на футбольному майданчику.