Майстер-клас «Профілактика синдрому «професійного вигорання» в представників соціонімічних професій»

18 листопада 2017 року в рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» було проведено майстер-клас «Профілактика синдрому  «професійного вигорання» в представників соціонімічних професій» доцентом кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Грубі Тамарою Валеріївною.

mayster klas 18 11 1

mayster klas 18 11 4

Під час майстер-класу було розкрито питання сутності, складових та симптомів професійного вигорання. Учасники виокремили психологічні чинники професійного вигорання в представників соціонімічних професій та проаналізували шляхи мінімізації цих стресорів. Учасники майстер-класу не тільки ознайомились з основним діагностичним інструментарієм, але й пройшли ряд діагностичних методик, спрямованих на визначення рівня та особливостей професійного вигорання. Крім того, учасникам було продемонстровано особливості профілактики професійного вигорання на індивідуальному рівні та рівні організації. Разом учасники зробили кілька вправ, спрямованих на профілактику професійного вигорання на індивідуальному рівні.

mayster klas 18 11 2