Інтервізійно-супервізійна зустріч

Cтуденти-практичні психологи 4 курсу та викладачі кафедри практичної психології Н.В. Старинська, Т.В. Клібайс, Н.В. Миколенко відвідали Інтервізійно-супервізійну групу, яка проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва. Студенти мали можливість отримати супервізію щодо консультативних ситуацій від ведучих групи – практичних психологів Миколенка Володимира та Тітової Ольги, розбиралися в питаннях: Як почати першу консультацію? Міра відповідальності психолога за вирішення запиту клієнта? Чи укладати консультативний контракт? та інше.

І ось враження студентів від цього заходу: «Мій перший досвід участі в такій групі, дуже сподобалась атмосфера відкритості і готовності до співпраці. Встигли розібрати питання страху перед консультацією з першим клієнтом. Зрозумівши суть, уже не страшно…».

zustrich 4 copy

zustrich 2 copy