Профорієнтаційний захід в школі №10 м. Києва

10 листопада 2017 року в середній загальноосвітній школі №10 Подільського району м. Києва був проведений профорієнтаційний захід з учнями 9-го класу. Організаторами заходу стали старший викладач кафедри практичної психології Гафіатуліна А.В. та студенти 4-го курсу спеціальності «Практична психологія».

Профорієнтаційний захід був проведений у формі практичного заняття з елементами тренінгу. Метою зустрічі було поінформувати студентів про можливість «правильного» вибору професії, спрямувати їх на усвідомлення важливості подальшої професійної діяльності, а також надати інформацію про особливості навчання у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Proforientaciya Schkola 10 1

Proforientaciya Schkola 10 6

Зустріч була надзвичайно цікавою та емоційно насиченою! Висловлюємо подяку адміністрації школи, психологу Худолій Валерії, а також студенткам Стельмах Юлії та Чумак Вікторії.