Відвідування історико-біографічного Музею Бориса Грінченка

27 жовтня 2017 року студенти-практичні психологи першого курсу відвідали історико-біографічний Музей Бориса Грінченка в межах дисципліни «Університетські студії», викладач – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології Н.В. Старинська.

muzey Grinchenka 1

muzey Grinchenka 2

Студенти ознайомились з експозицією музею, в якій відтворено епоху Б. Грінченка і його титанічну працю; представлено  рідкісні світлини з родинного архіву письменника; фотонатурні листівки, які відображають місця перебування та мешкання родини Грінченків; прижиттєві видання Грінченкових творів.

Цікаву екскурсію, на високому професійному рівні, провів Васильєв Олексій Олександрович, старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

muzey Grinchenka 3

muzey Grinchenka 4