Зустріч з полярником

Днями  до студентів-першокурсників спеціальності Практична психологія завітав гість, який у складі полярної експедиції жив і працював в Антарктиці. Монті Міртл розповів студентам про особливості психологічного відбору учасників полярної експедиції, про розвиток групової динаміки при спільному перебуванні людей в обмеженому просторі, про проблеми та цікавинки життя в ізоляції від «великого світу», а головне – про дивовижну природу Антарктики, яка захоплює і надихає.

Zustrich z poliarnykom 1

Оскільки Монті Міртл є громадянином США, студенти мали прекрасну можливість попрактикуватись у спілкуванні англійською мовою та закріпити отримані на парах знання. А коли все ж таки виникали певні труднощі у взаєморозумінні, подолати їх допомагали куратори груп першого курсу Анна Вікторівна Гафіатуліна та Олена Олександрівна Литвиненко. Загалом, зустріч не залишила байдужим жодного її учасника, а після її завершення гість ще довго відповідав на запитання захоплених слухачів.

Zustrich z poliarnykom

Zustrich z poliarnykom 3