Зустріч першокурсників з кафедрою практичної психології

25 вересня відбулась офіційна зустріч студентів-першокурсників, які навчаються за спеціальністю «Практична психологія» з викладачами своєї випускової кафедри. І хоча студенти та викладачі вже неодноразово зустрічались в стінах університету і навіть мали можливість поспілкуватись, спеціально організована зустріч дозволила студентам більше дізнатись про структуру навчального процесу, предмети і дисципліни, які їм доведеться опановувати, а також, про особистісні якості викладачів, які наступні декілька років будуть їх навчати і надихати. Особливого значення цей захід мав і для кураторів груп першого курсу А. В. Гафіатуліної та О. О. Литвиненко, адже вони, як ніхто інший зацікавлені у тому, щоб між студентами та викладачами кафедри практичної психології виникли теплі та довірчі робочі відносини.

zustrich 2

zustrich 4